این بخش مربوط به نمونه سوالات آزمون دوره نازک دوز زنانه می باشد که آمادگی کارآموزان محترم جهت شرکت در آزمون کتبی دوره نازک دوز زنانه را بالا می برد. کلیه سوالات از آزمون های کتبی برگزار شده سازمان فنی و حرفه ای در دوره های قبل جمع آوری گردیده است.  ( دوره های آنلاین خیاطی را اینجا ببنید )

در سال های اخیر آزمون های پایان دوره سازمان فنی و حرفه ای کشور به صورت آزمون آنلاین خیاطی برگزار می گردد، به طوری که کارآموزان با استفاده از کامپیوتری که در اختیار آنان قرار داده شده سوالات را پاسخ می دهند. آزمون سازمان فنی و حرفه ای کشور شامل دو قسمت آزمون کتبی و عملی می شود، که قسمت آزمون کتبی در رشته هایی مانند نازک دوز زنانه و خیاط لباس شب و عروس توسط خود سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد و قسمت عملی آزمون توسط آموزشگاه آزاد صورت می پذیرد. در ادامه توضیحاتی درباره نحوه برگزاری آزمون های کتبی سازمان فنی و حرفه ای خراسان رضوی در مشهد ارائه می گردد.

زمان آزمون : مدت زمان آزمون برای رشته های نازک دوز زنانه و خیاط لباس شب و عروس معمولا 40 دقیقه می باشد.

تعداد سوالات : تعداد سوالات آزمون برای رشته های نازک دوز زنانه و خیاط لباس شب و عروس معمولا 40 عدد می باشد.

نمره قبولی : حداقل نمره قبولی کارآموز در مرحله آزمون کتبی آنلاین 50 از 100 می باشد، لازم به ذکر است آزمون نمره منفی ندارد.

محل برگزاری آزمون : آزمون های آنلاین مشهد معمولا در بلوار رفسنجانی (میثاق) میدان 7 آذر (مجیدیه) مجیدیه 37 (بلوار صادقیه) بین صادقیه 8 و 10 مرکز سنجش مهارت ثامن مشهد

نکته مهم : پس از اتمام آزمون همان لحظه نمره کارآموز اعلام می گردد.

کارآموز پس از موفقیت در آزمون کتبی (کسب نمره 50 به بالا) از طریق آموزشگاه آزاد به آزمون عملی معرفی می گردد. چنانچه کارآموز مرحله آزمون عملی را با موفقیت نیز سپری کند گواهینامه بین المللی سازمان فنی و حرفه ای کشور برای کارآموز صادر می گردد.

 

 

دانلود نمونه سوالات 12 آزمون نازک دوز زنانه به صورت یکجا کلیک کنید

 

X